Media Convertoare

În stoc
4942 Lei
(5881 Lei cu TVA)
+
Specificatii t ehnice Reţea • Rata de transfer de date (max): 100 Mbit/s   • Interfață intrare convertor:  100Base-TX   • Interfață ieșire convertor: 100Base-FX   • Reţea standard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u                ...
Specifica tii • TX=1310nm • Rx=1550nm • 25Km distanta de transmisie 155Mbps • Conector SC • 1 x port RJ-45 • Sursă alimentare cu protecție triplă (SC/OV/OC = Scurt Circuit / Over Voltage / Over current) cu automatic restart (auto recovery) • Montabil in rack (slot 14) • Dimensiuni (W x H...
Specifica tii • TX=1550nm • Rx=1310nm • 25Km distanta de transmisie 155Mbps • Conector SC • 1 x port RJ-45 • Sursă alimentare cu protecție triplă (SC/OV/OC = Scurt Circuit / Over Voltage / Over current) cu automatic restart (auto recovery) • Montabil in rack (slot 14) • Dimensiuni (W x H x...
În stoc
7563 Lei
(9000 Lei cu TVA)
+
Denumire: Media convertor TP-LINK MC220L Cod producator: MC220L Garantie comerciala: 24 luni Garantie de conformitate: 24 luni Detalii Interfata 1x SFP Porturi LAN 1x RJ-45 Rata transfer 10/100/1000 Mbps Mod Multi-mode, Single-mode Distanta semnal 0.55 km multi-mode,...
WDM Media convertor Gigabit 1000/100/10 Base-T; Single Mode, Tx=1310nm/ Rx=1550nm, SC/PC connector, 2km.Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400-5V. Lucreaza in pereche cu  GTR2WA (Rx1550/Tx1310) Brosura detalii tehnice...
WDM Media convertor Gigabit 1000/100/10 Base-T; Single Mode, Tx=1310nm/ Rx=1550nm, SC/PC connector, 2km.Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400-5V. Lucreaza in pereche cu  GTR2WB   (Rx1310/Tx1550) Brosura...
Întreabă stoc
8867 Lei
(10552 Lei cu TVA)
Specif icatii • Media convertor Gigabit pentru modul SFP miniGbic, 1000/100/10 Base-T automatic fall back. • Accepta module standard SFP 1.25G (miniGbic) pe fibra SM sau MM ( modulul nu este inclus in pret ) • Standarde: IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX și 1000Base-FX • Conectori:  ...
Întreabă stoc
9193 Lei
(10940 Lei cu TVA)
SPECIFICATII TEHNICE MEDIA CONVERTOR GIGABIT WDM SC SINGLE-MODE, TP-LINK TL-FC311B-2 Tip dispozitiv: Media Convertor - Fibra optica Tip conexiune: Wired Rata de transfer: 1000 Mb/s Porturi RJ45: 1 x 10/100/1000Mbps Porturi Fibra Optica: 1 port SC Mediu retea: Single...
În stoc
9420 Lei
(11210 Lei cu TVA)
+
SPECIFICATII TEHNICE MEDIA CONVERTOR GIGABIT WDM SC SINGLE-MODE, TP-LINK TL-FC311B-20 Tip dispozitiv: Media Convertor - Fibra optica Tip conexiune: Wired Rata de transfer: 1000 Mb/s Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z...
În stoc
9479 Lei
(11280 Lei cu TVA)
+
SPECIFICATII TEHNICE MEDIA CONVERTOR GIGABIT WDM SC SINGLE-MODE, TP-LINK TL-FC311A-2 Tip dispozitiv: Media Convertor - Fibra optica Tip conexiune: Wired Rata de transfer: 1000 Mb/s Standarde: IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3z Porturi RJ45: 1 x 10/100/1000Mbps...
Întreabă stoc
10098 Lei
(12017 Lei cu TVA)
Bridge Media converter 100Base-Fx, 2 port WDM, SC conector, 20km + 2 port RJ45, 10/100 BaseT WDM Tx1310nm/ Rx1550nm si un port WDM Tx 1550nm/Rx1310nm ] si doua porturi de cupru RJ45: 2* 10/100 Fast ethernet ( RTL switch chipset). Conexiunea pe fibra SM se poate realiza cu oricare media...
Întreabă stoc
10468 Lei
(12457 Lei cu TVA)
Bridge Media converter 2 port SFP + 2 port RJ45, 10/100 BaseT, sursa 5V Main features 1. Conforms to IEEE802.3Z/AB 100 Base-T/SX/LX standard 2. Back pressure flow control for full duplex IEEE802.3 X and half duplex. 3. Automatic identification of MDI/MDI-X cross line. 4. Conforms...
WDM Media convertor Gigabit 1000/100/10 Base-T; Single Mode, Tx=1310nm/ Rx=1550nm, SC/PC connector, 20km.Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400-5V. Lucreaza in pereche cu  GTR20WB ( Rx1310/Tx1550) BRAUN GROUP- Gigabit...
WDM Media convertor Gigabit 1000/100/10 Base-T; Single Mode, Tx=1310nm/ Rx=1550nm, SC/PC connector, 20km.Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400-5V. Lucreaza in pereche cu  GTR20WA   (Rx1550/Tx1310) BRAUN GROUP-...
În stoc
11050 Lei
(13150 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Media convertor multi-mode Fast Ethernet RJ 45 - SC/UPC, TP-Link MC100CM Tip dispozitiv: Media Convertor - Fibra optica Aplicatie: Interior/Exterior Tip conexiune: Wired Rata de transfer: 10/100 Mb/s Standarde: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x...
În stoc
11126 Lei
(13240 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Media convertor Fast Ethernet WDM RJ 45 - SC single mode, TP-Link MC111CS Tip dispozitiv: Media Convertor - Fibra optica Tip conexiune: Wired Aplicatie: Interior/Exterior Rata de transfer: 10/100 Mb/s Standarde: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x...
În stoc
11277 Lei
(13420 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Media convertor Fast Ethernet WDM RJ 45 - SC single mode, TP-Link MC112CS Tip dispozitiv: Media Convertor - Fibra optica Tip conexiune: Wired Aplicatie: Interior/Exterior Rata de transfer: 10/100 Mb/s Standarde: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z,...
Întreabă stoc
11277 Lei
(13420 Lei cu TVA)
Specificatii tehnice Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20 Tip dispozitiv: Media Convertor - Fibra optica Tip conexiune: Wired Rata de transfer: 1000 Mb/s Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z...
Întreabă stoc
11822 Lei
(14068 Lei cu TVA)
Specif icatii Media Convertor Multi-Mode 100TX, 100FX 2km, TX/RX @ 1310nm, conector SC, sursa 5Vdc inclusa, montabil in rack 14 slot, Braun Group. Produs/model Lungimea de undă optică (nm) Putere optică (dbm) Sensibilitate (dbm) Saturabilitate (dbm) XTR 100 MM 1310 1310...
În stoc
11822 Lei
(14068 Lei cu TVA)
+
Descriere • Single-mode SC Fiber Converter 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps  • PORT: 2 × 100 Mbps SC/UPC Ports, 1× 10/100 M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) • Full-duplex, 20 km, montabil in sasiu/carcasa 19" - MC1400-5V Specificatii Standarde și Protocoale IEEE 802.3, IEEE 802.3u,...
Afișează încă 10 produse