Industrial

În stoc
[Contactaţi-ne pentru preţ]
The MGB family of the SFP Gigabit Ethernet module can be installed into PLANET Switch and Media Converter products with 1000BASE-SX/LX/BX SFP interface. The deployment distance can be extended from 550m (Multi-Mode, LC) up to 120 kilometers (Single-mode, LC). The SFP transceivers are...
În stoc
11704 Lei
(13928 Lei cu TVA)
+
Mini GBIC LX Module (-40 to 75° C PHY Type IEEE 802.3z 1000BASE-LX Fiber Type Single Mode Connector LC Wavelength 1310nm Maximum Distance 10km Operating Temperature -40 ~ 75 degrees C
În stoc
30695 Lei
(36527 Lei cu TVA)
+
Switch PoE industrial IEEE 802.3 at , grad de protectie IP40, ( temperatura de lucru -40C ... +80C grade), 4*port PoE 10/100 + 2 port Uplink , 802.3 af/at, max 30W/ port , tensiunea PoE de alimentare: DC 48-57.
În stoc
32074 Lei
(38168 Lei cu TVA)
+
Industrial 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Wide Operating Temperature PLANET ISW-501T Overview: Slim type with more practicability and convenience After PLANET ISW/IFT Fast Ethernet Switch/Converter series become popular, PLANET has released the advanced industrial...
În stoc
34103 Lei
(40583 Lei cu TVA)
+
Physical Port • 4-port 10/100Base-TX RJ-45 with auto MDI / MDI-X function for ISW-511T series • 1-port 100Base-FX interface on ISW-511T for up to 2km (multi-mode fiber 62.5/125μm, 50/125µm) transmission distance • 1-port 100Base-FX interface on ISW-511TS15 for up to 15km (single-mode fiber...
În stoc
34490 Lei
(41043 Lei cu TVA)
+
Industrial 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Wide Operating Temperature PLANET ISW-801T Overview: Slim type with more practicability and convenience After entering the Industrial Ethernet market with popular ISW/IFT Fast Ethernet Switch/Converter series, PLANET has...
În stoc
44825 Lei
(53342 Lei cu TVA)
+
Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter (-40~75 degrees C) IGT-805AT Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter (-40~75 degrees C) Overview Flexible, Reliable and Industrial-grade Network Distance Extension Solution PLANET...
În stoc
50758 Lei
(60402 Lei cu TVA)
+
UTP7208E este un switch industrial destinat in special sistemelor de securitate. Datorita tehnologiei de transmisie avansate, acest switch permite conectarea echipamentelor la distante de pana la 150m. ( 250m cu buton CCTV selectat) Prezinta 8 porturi downlink 10/100 Mbps,1 port Uplink...
Întreabă stoc
52508 Lei
(62485 Lei cu TVA)
Unmanaged 1FX+2 10/100M Industrial Ethernet Switch SM Dual Fiber SC, DC9-24V.
Întreabă stoc
57759 Lei
(68733 Lei cu TVA)
FH-Net - Unmanaged 5 10/100M Unmanaged 5 10/100M Industrial Ethernet Switch SM Dual Fiber SC ,DC9-24V
Întreabă stoc
63010 Lei
(74982 Lei cu TVA)
Unmanaged 1FX+4 10/100M Industrial Ethernet Switch SM Dual Fiber SC, DC9-24V.
În stoc
63681 Lei
(75780 Lei cu TVA)
+
FH-Net - Unmanaged 8 10/100M Unmanaged 8 10/100M Industrial Ethernet Switch SM Dual Fiber SC ,DC9-24V
În stoc
64190 Lei
(76386 Lei cu TVA)
+
Switch 8*10/100 PoE + 2*10/100 Uplink Industrial, 802.3 af/at, 1 port max 30W, IP40, DC 48-57V
Industrial Media converter bridge-gigabit POE+, Industrial Switch 2*10/100/1000 PoE + 2 Gigabit SFP, Industrial, 802.3 af/at, puterea maxima =30W/ port, output voltage DC 48-57V ; Industrial temperature range; DIN RAIL; PoE Power nu este inclusa.
În stoc
72755 Lei
(86578 Lei cu TVA)
+
Unmanaged 2FX+4 10/100M Industrial Ethernet Switch SM Dual Fiber SC, DC9-24V.
În stoc
88509 Lei
(1.05326 Lei cu TVA)
+
Unmanaged 1FX+7 10/100M Industrial Ethernet Switch SM Dual Fiber SC, DC9-24V.
În stoc
98820 Lei
(1.17596 Lei cu TVA)
+
Unmanaged 2FX+6 10/100M Industrial Ethernet Switch SM Dual Fiber SC, DC9-24V.
Switch Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+ , 2-Port 100/1000X SFP. PLANET IGS-624HPT Overview: Long Distance High Power PoE and Gigabit Data Extension Solution The PLANET IGS-624HPT is an Industrial Gigabit 802.3at PoE+ Switch providing non-blocking wire-speed...
Întreabă stoc
1.38214 Lei
(1.64475 Lei cu TVA)
Media module for MICE Switches (MS...), 10BASE-T and 100BASE-TX DescriptionMedia module for MICE Switches (MS...), 10BASE-T and 100BASE-TXPort type and quantity4 x 10/100BASE-TX, TP cable, RJ45 sockets, auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarityTypeMM2-4TX1Order No.943 722-101
În stoc
1.56363 Lei
(1.86072 Lei cu TVA)
+
Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2x 100/1000X SFP Managed Switch Physical Port • 8-Port 10/100/1000Base-T RJ-45 copper • 2 100/1000Base-X mini-GBIC/SFP slots, SFP type auto detection Industrial Case / Installation • IP30 aluminum case protection • DIN-rail and wall mount design •...
Afișează încă 8 produse