Scule şi Instrumente

Întreabă stoc
3387 Lei
(4031 Lei cu TVA)
Specificatii tehnice Set surubelnita si 100 suruburi pentru adaptoare fibra optica SC/ LC/ST, Delock 66816 Tip accesoriu: Altele Descriere Set surubelnita si 100 suruburi pentru adaptoare fibra optica SC/ LC/ST, Delock 66816 Acest set de montare de la Delock poate fi utilizat pentru a...
Întreabă stoc
9143 Lei
(10880 Lei cu TVA)
SPECIFICATII TEHNICE CASETA DE CURATARE FIBRA OPTICA, VALUE 13.99.3005 Instrumente: Instrument de curatare Utilizare trusa: Fibra optica DESCRIERE CASETA DE CURATARE FIBRA OPTICA, VALUE 13.99.3005 Elimina impuritatile fara a lasa urme de praf sau scame. Poate fi folosita pentru orice...
Întreabă stoc
17446 Lei
(20761 Lei cu TVA)
Optical Fiber checker - Detector defectiune pentru fibra optica Single Mode/ Multi Mode- sursa de lumina rosie - lungime de unda 650nm, putere 5mW SC/LC/FC connector ; carcasa de aluminiu - Alluminum body; TypeTLD1565Light sourceF-P LDWavelength 635nmoutput power>-3dBmThe way of Light...
Întreabă stoc
19319 Lei
(22990 Lei cu TVA)
Specificatii tehnice Instrument de curatare fibra optica 1.25mm, Delock 86840 Instrumente:Instrument de curatare Dimensiuni (L x l x h) : 185 x 17 x 17 mm Descriere Instrument de curatare fibra optica 1.25mm, Delock 86840 Acest stilou de curatare de la Delock este potrivit pentru...
Întreabă stoc
22099 Lei
(26298 Lei cu TVA)
Detector defectiune fibra optica, sursa de lumina rosie cu lungime de unda 650nm, putere 20mW, semnal emis continuu sau in impuls, conector universal 2,5mm, pentru fibra SM si MM, distanta de lucru 15-18km (pe fibra SM). Se foloseste pentru identificarea fibrelor cu defecte, identificarea...
Întreabă stoc
24667 Lei
(29354 Lei cu TVA)
Multimetru optic Powermetru optic portabil, lungimi de unda 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, rezolutie 0,01dB, interval de masura -70+10dBm, adaptoare interschimbabile SC/ST/FC, temperatura de lucru -20+70 grade Celsius, dimensiuni 160x75x32mm, greutate 205g(fara baterii),...
Întreabă stoc
40708 Lei
(48443 Lei cu TVA)
Caracteristici: ●Laser rosu la 650nm ●Utilizare in CW sau puls ●50 de ore de utilizare(1mW) ●Baterii alcaline AA standard ●Design solid si rezistent la apa ●Conector universal 2.5mm ●Localizare rapida a intreruperii ●Putere diferita pentru distante diferite...
Întreabă stoc
54267 Lei
(64578 Lei cu TVA)
Multimetru optic cu interfete SC/ST/FC avand urmatoarele functionalitati : - powermetru optic pe 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, rezolutie 0,01dB, interval de masura -70+10dBm, - sursa de lumina pe 1310nm/1550nm, emitator optic tip FP-LD, - sursa de lumina rosie 650nm, putere iesire...
În stoc
62062 Lei
(73854 Lei cu TVA)
+
Simple operation Auto return function FTTH fiber holder for bare fiber, FTTH drop fibe Model CLV-100 Applications Fusion Splicer Bare Fiber Diameter 125um Coating Fiber Diameter 250um, 900um Cleaving length 250um: 9~16mm, 900um: 10~16mm Blade Life 54000...
În stoc
62525 Lei
(74405 Lei cu TVA)
+
Simple operation FTTH fiber holder for bare fiber, FTTH drop fiber CLV-200 b ApplicationsFusion SplicerBare Fiber Diameter 125umCoating Fiber Diameter250um, 900umCleaving length 250um: 9~16mm, 900um: 10~16mmBlade Life 54000Fiber DustbinNoAuto Return NoAuto Dustbin NoFTTH Fiber Holder Yes...
În stoc
68546 Lei
(81570 Lei cu TVA)
+
Simple operation Detachable fiber scrap collector Auto return function FTTH fiber holder for bare fiber, FTTH drop fiber Model CLV-100C Applications Fusion Splicer Bare Fiber Diameter 125um Coating Fiber Diameter 250um, 900um Cleaving length 250um: 9~16mm,...
Întreabă stoc
95954 Lei
(1.14185 Lei cu TVA)
Sursa de lumina, fereastra dubla 1310nm / 1550nm, putere iesire 0dBm OPTICAL LIGHT SOURCE , dual window. KY-3109 - Optical Light Source Overview: Handheld Light Source optical light source is one of the latest self developed test instrument. It can provide 1 to 4 wavelength output...
Întreabă stoc
95954 Lei
(1.14185 Lei cu TVA)
Sursa de lumina, fereastra dubla 1310nm / 1550nm, putere iesire 0dBm.
Întreabă stoc
98668 Lei
(1.17415 Lei cu TVA)
PON meter este un instrument esential pentru masurarea retelelor EPON/ GPON: ( verify the continuity and evaluate fiber link transmission quality.) afisind simultan pe LCD puterea semnalului pentru cele trei lungimi de unda: 1310nm, 1490nm & 1550nm. Prevazut cu doua intrari optice, poate fi...
Întreabă stoc
1.63994 Lei
(1.95153 Lei cu TVA)
Power meter PON, dual SC port, masurari simultane in frecventele 1490nm, 1550nm si 1310nm, port USB, memorie 200 masuratori. Specifications: Calibrating wave length    1310   1490   1550 Pass zone(nm)       1260~1360   1470~1505   1535~1570 Measurement...
În stoc
1.64807 Lei
(1.96120 Lei cu TVA)
+
Descriere 7 inch display,1280*800 Rezolutie H.264& H.265,4K video display via mainstream  5MP TVI,4MP,AHD TEST RJ45 TDR CABLE TEST /TESTERPLAY & CVBS CAMERA TEST ONVIF camera test,support 2592*1520 HDMI input and output,1080P Auto scan IP camera address Ping test,UTP cabe...
Întreabă stoc
2.12261 Lei
(2.52591 Lei cu TVA)
Optical multimeter, contine power meter 850/130 0/ 1310/ 1490/ 1550/1625 si sursa de lumina rosie de 10mw. Features - Can be operated in measurement of output power with nw, uw, mw, dB and dBm readings. - High display resolution. - Linear and nonlinear display of output power. -...
Întreabă stoc
5.09465 Lei
(6.06263 Lei cu TVA)
Automatic Intelligent Optical Fiber Fusion Splicer Is Widely Used In Optical Fiber Communications, Optical Cable Construction And Maintenance, As Well As Fiber To The Home Project (FTTH). It Releases The Arc To Fusion The Two Fibers, In Order To Achieve The Purpose Of Splicing.    Typical...
Întreabă stoc
7.23563 Lei
(8.61040 Lei cu TVA)
Signal Fire AI8 use the latest core alignment technology with auto focus and six motors, it is a new generation of fiber fusion splicer. It is fully qualified with 100 km trunk construction, FTTH project, security monitoring and other fiber cable splicing projects. The machine uses industrial...
Întreabă stoc
7.95691 Lei
(9.46872 Lei cu TVA)
Signal Fire AI7 use the latest core alignment technology with auto focus and six motors, it is a new generation of fiber fusion splicer. It is fully qualified with 100 km trunk construction, FTTH project, security monitoring and other fiber cable splicing projects. The machine uses industrial...