Pigtail fibră optică

SM-SC-1.5
În stoc
Pigtail SC/PC(conector albastru) sau SC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m.
6,16 Lei
(5,18 Lei fără TVA)



+

SM-LC-1.5
În stoc
Pigtail LC/PC(conector albastru) sau LC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m.
6,16 Lei
(5,18 Lei fără TVA)



+

MM-SC-OM3-1,5
În stoc
Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM3, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare aqua/turcoaz, lungime 1,5m.
6,16 Lei
(5,18 Lei fără TVA)



+