Pigtail fibră optică

Pigtail SC/PC(conector albastru) sau SC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m.
Pigtail LC/PC(conector albastru) sau LC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m.
Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m.
Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m
Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM3, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare aqua/turcoaz, lungime 1,5m.
Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM3, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare aqua/turcoaz, lungime 1,5m.
Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM4, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare violet/magenta, lungime 1,5m.
Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM4, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare violet/magenta, lungime 1,5m.
Întreabă stoc
1847 Lei
(2198 Lei cu TVA)
Pigtail E2000/PC(conector albastru) sau E2000/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m.
În stoc
2134 Lei
(2539 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8710 Conectori: LC-SC Lungime: 0.5m Tip cablu: Duplex Multimode Sectiune cablu: 50/125µm Sectiune: OM3 Numar cabluri: 2 Diametru cablu extern: 2,8 x 6 mm Culoare: Verde...
În stoc
2134 Lei
(2539 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8720 Conectori: LC-ST Lungime: 0.5m Tip cablu: Duplex Multimode Sectiune cablu: 50/125µm Sectiune: OM3 Numar cabluri: 2 Diametru cablu extern: 2,8 x 6 mm Culoare: Verde...
În stoc
2365 Lei
(2814 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, S1802 Conectori: LC-LC Lungime: 2m Tip cablu: Duplex Multimode Sectiune cablu: 50/125µm Sectiune: OM3 Numar cabluri: 2 Culoare: Verde Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex...
Pigtail bundle 12xSC/PC, set de 12 pigtailuri SC/PC, fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, de culori diferite, lungime 1,5m.
Pigtail bundle 12xLC/UPC, set de 12 pigtailuri LC/UPC, fibra SM G652D, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, 12 culori diferite, lungime 1,5m, ambalate in punga plastic, include test report
Pigtail bundle 12 x LC/APC, set de 12 pigtailuri LC/APC, fibra SM G652D, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, 12 culori diferite, lungime 1,5m, ambalate in punga plastic, include test report.
În stoc
3227 Lei
(3840 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 1m Violet, Value 21.99.8831 Conectori: LC - LC Lungime (m): 1 Tip cablu: Duplex Multimode Sectiune cablu: 50/125µm Sectiune: OM4 Numar cabluri: 2 Diametru cablu extern: 2 x 4 mm Culoare: Mov...
În stoc
4059 Lei
(4830 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 3m Violet, Value 21.99.8833 Conectori: LC - LC Lungime (m): 3 Tip cablu: Duplex Multimode Sectiune cablu: 50/125µm Sectiune: OM4 Numar cabluri: 2 Diametru cablu extern: 2 x 4 mm Culoare: Mov...
În stoc
4529 Lei
(5390 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 5m Turcoaz, Value 21.99.8824 Conectori: LC - LC Lungime (m): 5 Tip cablu: Duplex Multimode Sectiune cablu: 50/125µm Sectiune: OM3 Numar cabluri: 2 Diametru cablu extern: 2 x 4 mm Culoare: Turcoaz...
În stoc
4639 Lei
(5520 Lei cu TVA)
+
Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 1m, Roline 21.15.8711 Conectori: LC - SC Lungime (m): 1 Tip cablu: Duplex Multimode Sectiune cablu: 50/125µm Sectiune: OM3 Numar cabluri: 2 Culoare: Turcoaz Descriere Cablu fibra optica...
Afișează încă 10 produse