Pigtail fibră optică

MM-LC-OM2-1,5
În stoc
Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m
4,97 Lei
(4,18 Lei fără TVA)



+

SM-SC-1.5
În stoc
Pigtail SC/PC(conector albastru) sau SC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m.
4,99 Lei
(4,19 Lei fără TVA)



+

SM-LC-1.5
În stoc
Pigtail LC/PC(conector albastru) sau LC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m.
4,99 Lei
(4,19 Lei fără TVA)