Patch cord fibră optică

Întreabă stoc
652 Lei
(776 Lei cu TVA)
Patch cord  FO de 1 metru, LSZH, Multimode OM3, Duplex LC-SC, LANmark Tip accesoriu:    patch cord fibra optica Tip fibra:              multimode OM3...
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic SC/PC-SC/APC, conectori /PC(albastru) la /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 2m.
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic SC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic FC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic FC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic FC-FC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic LC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic ST-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic SC-FC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic LC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic SC-SC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m
Întreabă stoc
670 Lei
(797 Lei cu TVA)
Patch cord optic SC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m
Întreabă stoc
754 Lei
(897 Lei cu TVA)
Patch cord optic SC/PC-SC/APC, conectori /PC(albastru) la /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 5m
Întreabă stoc
1340 Lei
(1595 Lei cu TVA)
Patch cord optic FC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
1340 Lei
(1595 Lei cu TVA)
Patch cord optic SC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m
Întreabă stoc
1340 Lei
(1595 Lei cu TVA)
Patch cord optic FC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
1340 Lei
(1595 Lei cu TVA)
Patch cord optic LC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
1340 Lei
(1595 Lei cu TVA)
Patch cord optic SC-ST, conectori /PC (albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
1340 Lei
(1595 Lei cu TVA)
Patch cord optic ST-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Întreabă stoc
1340 Lei
(1595 Lei cu TVA)
Patch cord optic FC-FC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3m.
Afișează încă 20 produse