Patch cord fibră optică

SM-STST-3
În stoc
Patch cord optic ST-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben,...
9,95 Lei
(8,36 Lei fără TVA)



+

SM-SCFC-3
În stoc
Patch cord optic SC-FC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH,...
9,95 Lei
(8,36 Lei fără TVA)



+

SM-LCST-3
În stoc
Patch cord optic LC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben,...
9,95 Lei
(8,36 Lei fără TVA)