SFP

J9054C#0D1
În stoc
HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver Factory Integrated
[Contactaţi-ne pentru preţ]




JD061A#0D1
În stoc
HPE X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR HPE X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR
[Contactaţi-ne pentru preţ]




JD062A#0D1
În stoc
HPE X120 1G SFP LC LH40 1550nm XCVR HPE X120 1G SFP LC LH40 1550nm XCVR
[Contactaţi-ne pentru preţ]




JD063B#0D1
În stoc
HPE X125 1G SFP LC LH70 Transceiver HPE X125 1G SFP LC LH70 Transceiver
[Contactaţi-ne pentru preţ]




JD089B#0D1
În stoc
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
[Contactaţi-ne pentru preţ]