GBIC

TL-SM311LM
În stoc
Specificatii tehnice Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM Tip accesoriu: Modul Standarde şi protocoale:...
130,90 Lei
(110,00 Lei fără TVA)



+

TL-SM311LS
În stoc
Denumire: Modul retea TP-LINK Modul Mini-GBIC SFP TL-SM311LS Cod producator: TL-SM311LS Garantie comerciala: 12 luni Garantie de...
155,77 Lei
(130,90 Lei fără TVA)



+

TL-SM321A
În stoc
Denumire: Modul retea TP-LINK TL-SM321A Cod producator: TL-SM321A Garantie comerciala: 12 luni Garantie de conformitate: 24 luni...
287,98 Lei
(242,00 Lei fără TVA)



+

AT-G8SX-01
În stoc
Modul GBIC ALLIED TELESIS , MultiMode fiber 550m 1000SX Gigabit Interface Converter - Hot swappable (SC connector)
315,06 Lei
(264,76 Lei fără TVA)



+

AT-G8LX10
În stoc
Modul GBIC ALLIED TELESIS fibra single-mode 10km 1000LX10 (conector SC) (AT-G8LX10)
2.065,71 Lei
(1.735,89 Lei fără TVA)