Întreabă stoc
1244 Lei
(1480 Lei cu TVA)
Specificatii tehnice Cupla fibra optica ST Simplex M-M metalica, Delock 86835 Tip accesoriu: Keystone / cupla Tip fibră: Multi mode Tip port: ST Descriere Cupla fibra optica ST Simplex M-M metalica, Delock 86835 Cu aceasta cupla ST Simplex de la Delock, doua conectoare...