LC

21.17.0001-20
În stoc
Specificatii tehnice Keystone fibra optica LC OM3 duplex multimode, Roline 21.17.0001 Tip accesoriu: Conector Tip...
11,60 Lei
(9,75 Lei fără TVA)



+

21.17.0002-20
În stoc
Specificatii tehnice Keystone fibra optica LC-LC OM4 duplex multimode, Roline 21.17.0002 Tip accesoriu: Conector Tip...
12,90 Lei
(10,84 Lei fără TVA)



+
Compara produse Ascunde
Compara produse Arata