Cabluri Fibră Optică

MUC2F
În stoc
Micro cablu optic MUC 2 fibre. Diametru cablu: 2,45mm, Diametru micro-tub: 6/4 mm, greutate: 5kg/km, Tensiune de intindere: 200N, Role 2/4km. MUC (micro...
1,54 Lei
(1,29 Lei fără TVA)



+

Cantitatea minima pentru "Micro cablu optic MUC 2 fibre TKF" este 2000.


21.99.0657-50
În stoc
Specificatii tehnice Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OS2, Value 21.99.0657 Tip accesoriu: Conector Tip port: SC...
2,80 Lei
(2,35 Lei fără TVA)



+

21.99.0655-50
Întreabă stoc
Specificatii tehnice Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM3, Value 21.99.0655 Tip accesoriu: Conector Tip port: SC...
2,80 Lei
(2,35 Lei fără TVA)