TP-Link

TP-Link MC220L - Gigabit Ethernet Media Converter

COD: MC220L

99,04 Lei
În stoc

Sasiu media convertor pentru modul SFP Gigabit, SM/MM, 0.55km - MM, 10km - SM, 1000Mbps in mod Full-Duplex atat pt portul TX si cel FX, FX port support hot-swappable. *Necesita modul SFP gigabit


TP-Link MC100CM - Media Convertor Fast Ethernet

COD: MC100CM

125,56 Lei
În stoc

Media Convertor Multi-Mode 100TX la 100FX 2km ( pana la 5 km), 155MB/s modul fibra conector SC, suport 1 interfata TX  & interfata uplink comuna ( 2 porturi), duplex, . adaptor AC incl.


TP-Link MC110CS - Fast Ethernet Media Converter

COD: MC110CS

132,04 Lei
În stoc

Media Converter Fast Ethernet . Se conformeaza standardelor 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Ofera configurarea comutarii intre modurile de transfer Half-Duplex / Full-Duplex pentru portul FX.


TP-Link MC111CS-20 - WDM Fast Ethernet Media Converter

COD: MC111CS-20

155,84 Lei
În stoc

WDM Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX, 100Base-FX, sursa in comutatie cu o plaja larga de tensiuni de intrare ( 80-250V ). 20km. 1550nmTX/1310nmRX. SM, conector SC, DIP Switch pentru configurarea diverselor stari de lucru


TP-Link MC112CS-20 - WDM Fast Ethernet Media Converter

COD: MC112CS-20

183,60 Lei
În stoc

WDM Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX, 100Base-FX, sursa in comutatie cu o plaja larga de tensiuni de intrare ( 80-250V ). 20km. 1310nmTX/1550nmRX. SM, conector SC, DIP Switch pentru configurarea diverselor stari de lucru.


TP-Link MC210CS - Gigabit Ethernet Media Converter

COD: MC210CS

196,20 Lei
În stoc

Media Converter gigabit, 2 fibre, Single Mode 15Km, convertor de la cupru 1000BASE-TX la fibra SC single mode 1000Base-FX , full-duplex, sursa in comutatie, montabil in sasiu


TP-Link MC200CM - Gigabit Ethernet Media Converter

COD: MC200CM

206,32 Lei
În stoc

Media Converter gigabit, Multi Mode, 550m, convertor de la cupru 1000BASE-TX la fibra SC multi mode 1000Base-FX , full-duplex, sursa in comutatie, montabil in sasiu


TP-Link - MC1400 Sasiu 14 sloturi media convertoare rackabil

COD: MC1400

802,80 Lei
În stoc

Sasiu 14 sloturi media convertoare rackabil, 19" 2U, 2 ventilatoare cu filtre pe panoul din spate, suporta 110/220V CA si optional sursa de 48V CC. Suporta 9V/10A CC, suporta intreaga gama de media convertoare TP-Link

În curs de procesare...