Braun Group

Braun Group - XSFP-LD1550-1.25G-20 SFP-WDM Gigabit 20km, TX1550nm

COD: XSFP-LD1550-1.25G-20

128,60 Lei
În stoc

Modul SFP WDM  20km, SM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC sau LC, Braun Group


Braun Group - OP-GBIC-MM Modul Gigabit Multi-Mode

COD: OP-GBIC-MM

217,72 Lei
În stoc

1000Base-SX Lungime de unda scurta GBIC MM


Braun Group - CWDM-SFP-1.25GB-40km Modul SFP CWDM GIGABIT

COD: CWDM-SFP-1.25GB-40km

404,80 Lei
În stoc

Modul SFP CWDM GIGABIT 1000Base-BX  (1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm, 1590nm, 1610nm), 40km, conector LC, 2 fibre


Braun Group - OP-GBIC-SM-10 Modul GIGABIT Single Mode

COD: OP-GBIC-SM-10

428,64 Lei
În stoc

1000Base-LX, SM, GBIC(Single Mode)


Braun Group - CWDM-SFP-1.25GB-80km Modul SFP CWDM GIGABIT

COD: CWDM-SFP-1.25GB-80km

462,64 Lei
În stoc

Modul SFP CWDM GIGABIT 1000Base-BX (1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm, 1590nm, 1610nm), 80km, conector LC, 2 fibre

În curs de procesare...