Allied Telesis

Allied Telesis AT-SPFX/2-RK 100BaseFX 2km 1310nm Multi-mode Fibre

COD: AT-SPFX/2-RK

129,60 Lei
În stoc

Lungime de unda: 1310nm Distanta: 2km Diagnostica digitala Nu Putere transmitere (min) -20dBm Putere transmitere (max) -14dBm... Mai mult 


Allied Telesis AT SPFX/2 - SFP (mini-GBIC) transceiver module

COD: AT-SPFX/2

325,36 Lei
În stoc

  • Manufacturer: Allied
  • Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode
  • Form Factor: Plug-in module
  • Cabling Type: 100Base-FX
  • Data Transfer Rate: 100 Mbps


Allied Telesis AT-SPSX - SFP (mini-GBIC) transceiver module

COD: AT-SPSX

446,80 Lei
În stoc

  • Manufacturer: Allied
  • Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module
  • Form Factor: Plug-in module
  • Cabling Type: 1000Base-SX
  • Data Transfer Rate: 1 Gbps


Allied Telesis AT-SPFX/15 - SFP (mini-GBIC) transceiver module

COD: AT-SPFX/15

709,08 Lei
În stoc

  • Manufacturer: Allied
  • Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode
  • Form Factor: Plug-in module
  • Cabling Type: 100Base-FX
  • Data Transfer Rate: 100 Mbps


Allied Telesis AT-SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver module

COD: AT-SPLX10

959,88 Lei
În stoc

  • Manufacturer: Allied
  • Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single mode
  • Form Factor: Plug-in module
  • Cabling Type: 1000Base-LX
  • Data Transfer Rate: 1 Gbps


Allied Telesis AT-SPEX - SFP (mini-GBIC) transceiver module

COD: AT-SPEX

1.358,92 Lei
În stoc

  • Manufacturer: Allied
  • Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode
  • Form Factor: Plug-in module
  • Cabling Type: 1000Base-EX
  • Data Transfer Rate: 1 Gbps


Allied Telesis AT-SP10SR - SFP+ transceiver module

COD: AT-SP10SR

3.437,12 Lei
În stoc

  • Manufacturer: Allied
  • Device Type: SFP+ transceiver module - LC multi-mode
  • Form Factor: Plug-in module
  • Cabling Type: 10GBase-SR
  • Data Transfer Rate: 10 Gbp

În curs de procesare...