Module Optice Transceiver

Modul minigbic SFP WDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - SFP-WDMA-3km

COD: SFP-WDMA-3km

88,00 Lei
În stoc

1.25Gbps WDM SFP Optical Transceiver, 3km Reach Features: 1.1  Up to 1.25Gb/s bi-directional data links A: Tx 1310nm, Rx... Mai mult 


Transceiver optic SFP MikroTik S-85DLC05D - 1.25G conector Dual LC

COD: S-85DLC05D

89,20 Lei
În stoc

S-85DLC05D  este un transceiver optic  SFP  de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 550m. Caracteristici: Rată... Mai mult 


Modul minigbic SFP 3km 1550TX Braun Group - SFP-WDMB-3km

COD: SFP-WDMB-3km

96,00 Lei
În stoc

1.25Gbps WDM SFP Optical Transceiver, 3km Reach Features: 1.1  Up to 1.25Gb/s bi-directional data links A: Tx 1310nm, Rx 1550nm B: Tx... Mai mult 


Oubix - XSFP-MM850 Modul SFP Multi-Mode Gigabit

COD: XSFP-MM850

99,88 Lei
În stoc

Modul SFP Multi-Mode  10/100/1000,  850nm, distanta 0.5Km / 2km pe fibra 62.5nm / 50nm ,conector LC


Oubix - XSFP-SM1310-1.25G-20 Modul SFP Gigabit SM-20

COD: XSFP-SM1310-1.25G-20

117,12 Lei
În stoc

Modul SFP, 1310nm Single Mode, 10/100/1000Tx, 20Km, conector LC


Braun Group - XSFP-LD1550-1.25G-20 SFP-WDM Gigabit 20km, TX1550nm

COD: XSFP-LD1550-1.25G-20

128,60 Lei
În stoc

Modul SFP WDM  20km, SM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC sau LC, Braun Group


Allied Telesis AT-SPFX/2-RK 100BaseFX 2km 1310nm Multi-mode Fibre

COD: AT-SPFX/2-RK

129,60 Lei
În stoc

Lungime de unda: 1310nm Distanta: 2km Diagnostica digitala Nu Putere transmitere (min) -20dBm Putere transmitere (max) -14dBm... Mai mult 


ZyXEL 91-010-203001B 1000BaseLX SFP Module

COD: 91-010-203001B

140,00 Lei
În stoc

General Producator ZyXEL Cod produs 91-010-203001B Nume produs SFP-LX-10-D Greutate 16 g... Mai mult 


Oubix - BSFP-3km-giga-1.5 Modul SFP GIGABIT SM 3km 1550TX

COD: BSFP-3km-giga-1.5

148,12 Lei
În stoc

1.1  Up to 1.25Gb/s bi-directional data links
A: Tx 1310nm, Rx 1550nm
B: Tx 1550nm, Rx 1310nm
1.2  Hot-pluggable SFP footprint, Single SC or LC interface
1.3  Distance up to 3km
1.4  Single 3.3V power supply, TTL logic interface


Oubix - BSFP-3km-giga-1.3 Modul SFP GIGABIT SM 3km 1310TX

COD: BSFP-3km-giga-1.3

148,12 Lei
În stoc

Modul SFP WDM Gigabit, SM,  3Km,   1310nm TX - conector LC


1000BASE-LX/LH SFP Transceiver - GLC-LH-SM= (Cisco Compatible)

COD: GLC-LH-SM=

160,00 Lei
În stoc


  • Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC/PC single mode
  • Form Factor: Plug-in module
  • Cabling Type: 1000Base-LX, 1000Base-LH
  • Data Transfer Rate: 1 Gbps


Braun Group - OP-GBIC-MM Modul Gigabit Multi-Mode

COD: OP-GBIC-MM

217,72 Lei
În stoc

1000Base-SX Lungime de unda scurta GBIC MM

În curs de procesare...