Braun Group

Braun Group XTR101-LD1310-20KM - Media Convertor WDM 100/10 Tx / RJ45

COD: XTR101-LD1310-20KM

125,92 Lei
În stoc

WDM- Media Converter ( singel fiber)100/10 Tx la single port RJ45 , TX=1310nm , Rx1550nm, 25-40Km transmission distance, SC connector, single keyston jack... Mai mult 


Braun Group XTR1000-SFP Media Convertor Gigabit pentru modul SFP miniGbic 1000/100/10 Tx

COD: XTR1000-SFP

129,28 Lei
În stoc

BRAUN GROUP- Gigabit Ethernet Media Converter  • Comply with  IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX... Mai mult 


Braun Group - XTR100-LD1550-20km WDM Fast Ethernet Converter

COD: XTR100-LD1550-20km

135,40 Lei
În stoc

WDM- Fast Ethernet Media Converter 100/10 Tx , TX=1550nm , Rx1310nm, 20Km transmission distance, SC connector.


Braun Group - XTR100 - LD1310-20km WDM Fast Ethernet Media Converter SM Single Fiber

COD: XTR100 - LD1310-20km

135,40 Lei
În stoc

WDM- Fast Ethernet Media Converter 100/10 Tx , TX=1310nm , Rx1550nm, 20Km transmission distance, SC connector, Sursa in comutatie 110-240Vac, montare in rack 14 slot, Braun Group 

 


Braun Group XTR102-LD1310-20KM - Media Convertor 2 x RJ45 10/100M Base T

COD: XTR102-LD1310-20KM

167,40 Lei
În stoc

WDM- Media Converter ( singel fiber) 100 FX  la 2* RJ45 ( 10/100M base T), TX=1310nm , Rx1550nm, 20-40Km transmission distance, SC connector, double... Mai mult 


Braun Group - MC351SM-20 Media Convertor WDM

COD: MC351SM-20

170,00 Lei
În stoc

Convertor fibra WDM Bi-directional , single mode, SC, pana la 20 km 1550nm TX, sursa in comutatie


Braun Group MC331SM-20 - WDM Fast Ethernet Media Converter

COD: MC331SM-20

170,00 Lei
În stoc

Convertor WDM Bi-directional , single mode, SC, pana la 20 km 1310 nm TX, sursa in comutatie


Braun Group - XTR100 - LD1550-40km WDM 40km Media Converter 10/100 SM Single Fiber

COD: XTR100 - LD1550-40km

192,88 Lei
În stoc

WDM- 40km Fast Ethernet Media Converter 100/10 Tx , TX=1550nm , Rx1310nm, 40 Km transmission distance, SC connector, Sursa in comutatie 110-240V ac , montabile in rack 14 slot Braun Group .

cod XTR100  - LD1550-40km

Lucreaza impreuna cu XTR100-LD1310-40km


Braun Group - XTR100 - LD1310-40km WDM Fast Ethernet Media Converter 40km SM Single Fiber

COD: XTR100 - LD1310-40km

192,88 Lei
În stoc

WDM- 40km Fast Ethernet Media Converter 100/10 Tx , TX=1310nm , Rx1550nm, 40 Km transmission distance, SC connector, Sursa in comutatie 110-240V ac in, Rack mountable ( impreuna cu Rack 14 slot_single or redundant power 5V), Braun Group quality, cod XTR-100  - LD1310-40km


Braun Group - MC351SM-40 Media Convertor WDM

COD: MC351SM-40

224,52 Lei
În stoc

Media Converter WDM Bi-directional, 10/100 Base-TX 100 Base-FX,Single Mode, SC, pana la 40 km, TX 1550 nm, sursa in comutatie


Braun Group - MC331SM-40 Media Convertor WDM

COD: MC331SM-40

224,52 Lei
În stoc

Media Converter WDM Bi-directional, 10/100 Base-TX 100 Base-FX, Single Mode, SC, pana la 40 km, TX 1310 nm, sursa in comutatie


Braun Group - MC351SM-60 Media Convertor WDM

COD: MC351SM-60

333,20 Lei
În stoc

Media Converter WDM Bi-directional, 10/100 Base-TX 100 Base-FX,Single Mode, SC, pana la 60 km, TX 1550 nm, sursa in comutatie

În curs de procesare...