Media convertoare

Modul minigbic SFP WDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - SFP-WDMA-3km

COD: SFP-WDMA-3km

88,00 Lei
În stoc

1.25Gbps WDM SFP Optical Transceiver, 3km Reach Features: 1.1  Up to 1.25Gb/s bi-directional data links A: Tx 1310nm, Rx... Mai mult 


Transceiver optic SFP MikroTik S-85DLC05D - 1.25G conector Dual LC

COD: S-85DLC05D

89,20 Lei
În stoc

S-85DLC05D  este un transceiver optic  SFP  de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 550m. Caracteristici: Rată... Mai mult 


Modul minigbic SFP 3km 1550TX Braun Group - SFP-WDMB-3km

COD: SFP-WDMB-3km

96,00 Lei
În stoc

1.25Gbps WDM SFP Optical Transceiver, 3km Reach Features: 1.1  Up to 1.25Gb/s bi-directional data links A: Tx 1310nm, Rx 1550nm B: Tx... Mai mult 


TP-Link MC220L - Gigabit Ethernet Media Converter

COD: MC220L

99,04 Lei
În stoc

Sasiu media convertor pentru modul SFP Gigabit, SM/MM, 0.55km - MM, 10km - SM, 1000Mbps in mod Full-Duplex atat pt portul TX si cel FX, FX port support hot-swappable. *Necesita modul SFP gigabit


Oubix - XSFP-MM850 Modul SFP Multi-Mode Gigabit

COD: XSFP-MM850

99,88 Lei
În stoc

Modul SFP Multi-Mode  10/100/1000,  850nm, distanta 0.5Km / 2km pe fibra 62.5nm / 50nm ,conector LC


Oubix - XSFP-SM1310-1.25G-20 Modul SFP Gigabit SM-20

COD: XSFP-SM1310-1.25G-20

117,12 Lei
În stoc

Modul SFP, 1310nm Single Mode, 10/100/1000Tx, 20Km, conector LC


TP-Link MC100CM - Media Convertor Fast Ethernet

COD: MC100CM

125,56 Lei
În stoc

Media Convertor Multi-Mode 100TX la 100FX 2km ( pana la 5 km), 155MB/s modul fibra conector SC, suport 1 interfata TX  & interfata uplink comuna ( 2 porturi), duplex, . adaptor AC incl.


Braun Group XTR101-LD1310-20KM - Media Convertor WDM 100/10 Tx / RJ45

COD: XTR101-LD1310-20KM

125,92 Lei
În stoc

WDM- Media Converter ( singel fiber)100/10 Tx la single port RJ45 , TX=1310nm , Rx1550nm, 25-40Km transmission distance, SC connector, single keyston jack... Mai mult 


Braun Group - XSFP-LD1550-1.25G-20 SFP-WDM Gigabit 20km, TX1550nm

COD: XSFP-LD1550-1.25G-20

128,60 Lei
În stoc

Modul SFP WDM  20km, SM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC sau LC, Braun Group


Braun Group XTR1000-SFP Media Convertor Gigabit pentru modul SFP miniGbic 1000/100/10 Tx

COD: XTR1000-SFP

129,28 Lei
În stoc

BRAUN GROUP- Gigabit Ethernet Media Converter  • Comply with  IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX... Mai mult 


Allied Telesis AT-SPFX/2-RK 100BaseFX 2km 1310nm Multi-mode Fibre

COD: AT-SPFX/2-RK

129,60 Lei
În stoc

Lungime de unda: 1310nm Distanta: 2km Diagnostica digitala Nu Putere transmitere (min) -20dBm Putere transmitere (max) -14dBm... Mai mult 


TP-Link MC110CS - Fast Ethernet Media Converter

COD: MC110CS

132,04 Lei
În stoc

Media Converter Fast Ethernet . Se conformeaza standardelor 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Ofera configurarea comutarii intre modurile de transfer Half-Duplex / Full-Duplex pentru portul FX.

În curs de procesare...