Nexans

Cablu Nexans N162.MBUN08 LANmark FO Micro-Bundle Universal 8 fibre Multimode 50/125 OM2 LSZH negru

COD: N162.MBUN08

8,60 Lei
În stoc

Dimensiuni Fizice Greutate 42 g/m Temperatura de operare -20 - 60 grade Celsius Temperatura de instalare 0-40... Mai mult 


Cablu Nexans N162.MBUN12 LANmark FO Micro-Bundle Universal 12 fibre Multimode 50/125 OM2 LSZH Negru

COD: N162.MBUN12

11,04 Lei
În stoc

Dimensiuni Fizice Greutate 42 g/m Temperatura de operare -20 - 60 grade Celsius Temperatura de instalare 0-40... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.5MCA LANmark Pigtail SC Multimode OM2/OM3 Maxistrip LSZH Aqua 50/125 1m

COD: N123.5MCA

20,88 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.5MCA Nume produs LANmark Pigtail SC Multimode OM2/OM3 Maxistrip LSZH,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.4MCY LANmark Pigtail SC Singlemode Maxistrip LSZH 9/125 1m

COD: N123.4MCY

24,48 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.4MCY Nume produs LANmark Pigtail SC Singlemode Maxistrip LSZH, 9/125,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.5MLA LANmark Pigtail LC Multimode OM2/OM3 Maxistrip LSZH Aqua 50/125 1m

COD: N123.5MLA

27,00 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.5MLA Nume produs LANmark Pigtail LC Multimode OM2/OM3 Maxistrip LSZH,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.4MLY LANmark Pigtail LC Singlemode Maxistrip LSZH 9/125 1m

COD: N123.4MLY

33,20 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.4MLY Nume produs LANmark Pigtail LC Singlemode Maxistrip LSZH, 9/125,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.5CCA2 LANmark Duplex SC Duplex SC Multimode OM3 LSZH Aqua 2m

COD: N123.5CCA2

84,00 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.5CCA2 Nume produs LANmark Duplex SC Duplex SC Multimode OM3, LSZH,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.4CCY2 LANmark Duplex SC Duplex SC Singlemode LSZH Galben 2m

COD: N123.4CCY2

95,20 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.4CCY2 Nume produs LANmark Duplex SC Duplex SC Singlemode, LSZH,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.5LLA1 LANmark-OF Duplex LC Duplex LC OM3 LSZH 1m

COD: N123.5LLA1

96,40 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.5LLA1 Nume produs LANmark Duplex LC Duplex LC Multimode OM3, LSZH,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.5CCA5 LANmark Duplex SC Duplex SC Multimode OM3 LSZH 5m

COD: N123.5CCA5

102,80 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.5CCA5 Nume produs LANmark Duplex SC Duplex SC Multimode OM3, LSZH,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.5CLA2 LANmark Duplex LC Duplex SC Multimode OM3 LSZH Aqua 2m

COD: N123.5CLA2

102,80 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.5CLA2 Nume produs LANmark Duplex LC Duplex SC Multimode OM3, LSZH,... Mai mult 


Patch Cord Nexans N123.5LLA2 LANmark Duplex LC Duplex LC Multimode OM3 LSZH Aqua 2m

COD: N123.5LLA2

108,00 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N123.5LLA2 Nume produs LANmark Duplex LC Duplex LC Multimode OM3, LSZH,... Mai mult 

În curs de procesare...