Cisco

Cisco Singlemode Duplex Fiber Patch 2 x LC Male to 2 x SC Male Cable - 1 m

COD: CAB-SM-LCSC-1M

61,52 Lei
În stoc

  • Producător: Cisco
  • Tip echipament: Cablu Singlemode Duplex Fiber
  • Lungime: 1 m


Cisco Multimode Duplex Fiber Patch MTRJ Male to 2 x SC Male Cable - 3 m

COD: CAB-MTRJ-SC-MM-3M

73,88 Lei
În stoc

  • Producător: Cisco
  • Tip echipament: Cablu Multimode Duplex Fiber
  • Lungime: 3 m

 


Patch cord fibră optică Cisco, conectori SC-SC, Multimode Duplex - 10 m

COD: CAB-MMF-SC-10

98,64 Lei
În stoc

  • Producător: Cisco
  • Tip echipament: Cablu fibră optică SC-SC Multimode Duplex
  • Lungime: 10 m


Cisco Multimode SX Fiber 2 x LC Male to 2 x SC Male Cable - 10 m

COD: CSS5-CABSX-LCSC

216,12 Lei
În stoc

  • Producător: Cisco
  • Tip echipament: Cablu Multimode SX Fiber
  • Lungime: 10 m

În curs de procesare...