Cabluri fibră optică

Cablu Nexans N162.MBUN08 LANmark FO Micro-Bundle Universal 8 fibre Multimode 50/125 OM2 LSZH negru

COD: N162.MBUN08

8,60 Lei
În stoc

Dimensiuni Fizice Greutate 42 g/m Temperatura de operare -20 - 60 grade Celsius Temperatura de instalare 0-40... Mai mult 


Cablu Nexans N162.MBUN12 LANmark FO Micro-Bundle Universal 12 fibre Multimode 50/125 OM2 LSZH Negru

COD: N162.MBUN12

11,04 Lei
În stoc

Dimensiuni Fizice Greutate 42 g/m Temperatura de operare -20 - 60 grade Celsius Temperatura de instalare 0-40... Mai mult 


Patch cord fibra optica multimode simplex, LC-LC, Braun Group MMLC1

COD: MMLC1

20,40 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex LC-LC, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex LC-FC, Braun Group - MMLCFC1

COD: MMLCFC1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex LC-FC, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex LC-ST, Braun Group - MMLCST1

COD: MMLCST1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex LC-ST, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex LC-SC, Braun Group - MMLCSC1

COD: MMLCSC1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex LC-SC, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex ST-FC, MMSTFC1

COD: MMSTFC1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex ST-FC, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex SC-FC, Braun Group - MMSCFC1

COD: MMSCFC1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex SC-FC, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex SC-ST, Braun Group - MMSCST1

COD: MMSCST1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex SC-ST, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex FC-FC, Braun Group - MMFC1

COD: MMFC1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex FC-FC, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex ST-ST, Braun Group - MMST1

COD: MMST1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex ST-ST, 2 metri


Patch cord fibra optica multimode simplex SC-SC, Braun Group - MMSC1

COD: MMSC1

20,68 Lei
În stoc

Patch cord fibra optica multimode simplex SC-SC, 2 metri

În curs de procesare...