Fibra optica

Adaptor Nexans N205.614 LANmark Duplex SC Snap-In Multimode

COD: N205.614

20,80 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N205.614 Nume produs LANmark-OF duplex SC Snap-in Adaptor... Mai mult 


Adaptor Nexans N205.617 LANmark Duplex LC Snap-In Multimode - Aqua

COD: N205.617

34,40 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N205.617 Nume produs LANmark-OF duplex LC Snap-in Adaptor... Mai mult 


Adaptor Nexans N205.624 LANmark Duplex SC Snap-In Singlemode

COD: N205.624

43,00 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N205.624 Nume produs LANmark-OF duplex SC Snap-in Adaptor... Mai mult 


Adaptor Nexans N205.627 LANmark Duplex LC Snap-In Singlemode

COD: N205.627

59,00 Lei
În stoc

General Producator Nexans Cod produs N205.627 Nume produs LANmark-OF duplex LC Snap-in Adaptor... Mai mult 

În curs de procesare...